Vrijeme objave: 26.03.23 @ 18:28

Hrvatska nogometna reprezentacija otputovat će u ponedjeljak u Tursku bez dvojice napadača Marka Livaje i Brune Petkovića, priopćio je Hrvatski nogometni savez (HNS) danas.

Petković je uoči okupljanja zadobio ozljedu koljena, a unatoč naporima liječničke službe, neće moći konkurirati za duel protiv Turske u utorak 28. ožujka u Bursi. U Tursku zbog ozljede neće putovati niti Marko Livaja, koji je u meču protiv Welsa zadobio udarac tokom prvog poluvremena, a zbog kojeg je morao izaći iz igre početkom nastavka, prenosi Hina. Hrvatska je u prvom meču remizirala protiv Velsa rezultatom 1:1 i to nakon što je u 93. minuti primila gol, pa će im u Turskoj biti prijetko potreban dobar rezultat. S druge strane, Turska je pobijedila Armeniju u gostima rezultatom 2:1.