Vrijeme objave: 25.10.20 @ 21:13

Bogat sportski vikend zaključen je gradskim dvobojem kadeta i juniora u nogometu gdje su ovoga puta slavili igrači NK Vitez u zanimljivim i kvalitetnim susretima protiv NK Romari. Kadeti NK Vitez su vodili u prvom poluvremenu 2:0 i utakmica je završena rezultatom 3:1.

Juniori NK Vitez su u prvom poluvremenu primili gol u prvoj minuti susreta da bi se vratili u utakmicu izjednačivši na 1:1 do odlaska na poluvrijeme. U nastavku NK Vitez povećava prednost na konačnih 3:1 zgoditkom Vujevića s bijele točke, priopćeno je iz NK Vitez.

Susreti su potvrdili kako Vitez, kada je u pitanju najvažnija sporedna stvar na svijetu, ima svijetlu budućnost te da u oba kluba ima niz nadarenih nogometaša pred kojima je dobra karijera.