Vrijeme objave: 24.01.21 @ 21:19

Rukometaši i rukometašice iz Rukometne akademije Vitez gostovali su u nedjelju u Čitluku gdje su odigrali tri utakmice protiv vršnjaka iz Hrvatskog rukometnog kluba Međugorje.

Kadeti su danas nastupili u nepotpunom sastavu te su izgubili s pet golova razlike. U utakmici mlađih kadeta odigrana je jako dobra i kvalitetna utakmica s dosta lijepih golova na obje strane. Igrači iz Viteza su odigrali jako čvrstu i pokretljivu obranu te slavili sa šest golova prednosti. Djevojčice, mlađe kadetkinje su otvorile utakmicu s rezultatom 0:9 te u prvom poluvremenu primile samo jedan pogodak. U drugom poluvremenu priliku su dobile mlađe djevojčice koje su očuvale i povećale prednost do kraja utakmice te upisale novu pobjedu od dvanaest golova razlike.

Kadeti: HRK Međugorje 15:10 RA Vitez
Mlađi kadeti: HRK Međugorje 9:15 RA Vitez
Mlađe kadetkinje: HRK Međugorje 4:16 RA Vitez