Vrijeme objave: 03.04.21 @ 18:38

Vitežani od samog pocetka vrše pritisak te uspostavljaju terensku inicijativu što je rezultiralo pogotkom vec u 8. minuti susreta kada nakon ubačaja Lucića Saša Petrović glavom pogađa mrežu gostiju.ta izgledna prilika odlazi u korner. Kasnije nakon ubačaja Čurić loptu u mrežu posprema Anes Mehić za 2:0.

U nastavaku susreta nastavlja se dominacija domaćih. U 60. minuti još jedan ubačaj Čuića u pogodak pretvara Mehić. Nakon sjajne akcije Saša Petrović postiže svoj drugi pogodak. U 72. minuta “džoker s klupe” Jelović pogađa za 5:0. U 75. minuti dosuđen je jedanaesterac za Radnik, no Jurica Badrov čita igrača gostiju i bez većih problema ostavlja mrežu domaćih netaknutom. U 81. minuti još jedan udarac s bijele točke za Radnik, ali ponovno lopta nije prosla pored Badrova te je ostalo visokih 5:0 za NK Vitez u ovom dvoboju Druge lige Federacije BiH Zapad.