Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 12.10.21 @ 12:53

Javna ustanova Dom zdravlja Vitez raspisala je javni oglas za prijam u radni odnos za posao:

Ginekolog na odjelu ginekologije na neodređeno, 1 izvršitelj, uz probni rad od 5 mjeseci.

Oglas

Kratak opis poslova:

Organizira rad i rukovodi odjelom, utvrđuje program rada u odjelu i brine se za realizaciju istog, promocija zdravlja i zdravih stilova života, edukacija, savjetovanje o kontracepciji pacijenata i obitelji, uzimanje osobne, obiteljske anamneze, prvi, kontrolni,ciljani, sistematski pregledi, provodi sve vrste ambulantnih ginekoloških zahvata (biopsije, incizije, abrazije, aplikacija i vađenje spirale,  aplikacija lijeka), UZV i CTG, kolposkopski pregledi, postavljanje dijagnoze, ordiniranje terapije, lijekovi, uzimanje uzoraka brisa za PAPA i druge testove, upućuje na dodatne preglede i pretrage, nadzor nad fiziološkom i rizičnom trudnoćom, procjena radne sposobnosti, izdavanje specijalističkih nalaza i uvjerenja, individualna poduka trudnica o higijeni, ishrani, pripremi za porod, uredno, potpuno i blagovremeno vođenje propisanih evidencija i izvješća.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Kandidati treba da ispunjavaju slijedeće:

a) Opći uvjeti:

-da je državljanin BiH,

-da je stariji od 18 godina,

-da ima zdravstvenu i sanitarnu sposobnost za obavljanje poslova radnog     mjesta.

 b) Posebni uvjeti:

Završen Medicinski fakultet, specijalizacija iz ginekologije i akušerstva, 3 (tri) godine radnog iskustva, Licenca za samostalan rad.

Potrebna dokumentacija kojom se dokazuje ispunjenost uvjeta iz Javnog oglasa:

Uz potpisanu prijavu na Javni oglas sa kraćom biografijom, kontakt telefonom i adresom, sa naznakom na koje se radno mjesto prijavljuje, kandidati dostavljaju slijedeće dokaze:

SPECIJALISTA GINEKOLOGIJE

-Diploma o završenom Medicinskom fakultetu,

-Uvjerenje o položenom specijalističkom ispitu,

-Izvod iz matične knjige rođenih,

-Uvjerenje o položenom stručnom ispitu,

-Licenca za samostalan rad od nadležne Komore,

-Uvjerenje o državljanstvu,

-Dokaz o radnom iskustvu.

Radno vrijeme u Odjelu ginekologije, organizirano je pet dana u tjednu, sukladno Pravilniku o radu JU Dom zdravlja Vitez.

Mjesto rada je centralna zgrada JU Dom zdravlja Vitez.

Povjerenje za provođenje Javnog oglasa, kandidate koji budu ispunjavali uvjete oglasa će telefonski obavijestiti o terminu i mjestu usmenog ispita-intervjua.

Samo izabrani kandidati će biti u obvezi u određenom roku dostaviti liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova na koje su primljeni.

Dokumentacija koja se dostavlja na Javni oglas mora biti u originalu ili ovjerenoj fotokopiji.

Dokumentacija koju kandidati dostave na Javni oglas neće se vratiti kandidatima nakon završenog postupka.

Javni oglas ostaje otvoren 8 dana od dana njegove posljednje objave u dnevnom listu ,,Oslobođenje” ili web stanici Općine Vitez.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju uvjeta Javnog oglasa, sa obavezno naznačenim brojem telefona i adresom, u zatvorenoj koverti dostaviti na adresu:

JU DOM ZDRAVLJA VITEZ, ul.Hrvatskih branitelja 2A, 72 250 VITEZ

PRIJAVA NA JAVNI OGLAS ZA

RADNO MJESTO____________________________________

     Sa naznakom ,,NE OTVARATI”

Oglasi
LM