Učenici devetih razreda OŠ Bila u posjeti tvornici strojeva GS-TMT

Jučer su učenici devetih razreda Osnovne škole Bila u pratnji razrednika, posjetili tvornicu strojeva GS-TMT Travnik.

Učenici su se upoznali s procesom izrade dijelova strojeva, njihovom obradom do konačnog proizvoda. Također su upoznali proces izrade i nastanka električnog bicikla. Nadležnim i uposlenicima tvornice srdačno su se zahvalili iz škole na gostoprimstvu i vremenu koje su izdvojili za učenike.

Ovaj posjet se organizirao u svrhu profesionalne orijentacije devetih razreda.