Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 22.02.22 @ 22:37

Natječaj za radno mjesto raspisan je u poduzeću Kristal i to za radno mjesto Kuhar.

Uvjeti: KV – kuhar; 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

OGLAS

Opis poslova: planiranje, priprema i kuhanje obroka, nabavka namirnica za pripremu obroka, organizacija cjelokupnog rada kuhinje, kontrola kvalitete pripremljene hrane, nadgledanje svih faza rada kuhanja, osiguravanje visoke razine usluge povećanjem kvalitete pripreme jela, usluživanje jela na liniji kao i nadopunjavanje, izrada rasporeda poslova i dužnosti, održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete, briga o čistoći radnog prostora i radne opreme.

OGLAS

Ako smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, te ispunjavate gore navedene uvjete, svoju biografiju pošaljite na e-mail adresu ili dostavite na adresu: KRISTAL d.o.o.Poslovni centar 96, 72250 Vitez, BiH.

OGLAS

Tel: +387 30 717-733Fax: +387 30 714-747

E-mail: prijave.posao@kristal.eu

Natječaj ostaje otvoren 7 dana od dana objavljivanja. Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obaviješteni..

Oglasi
LM