OGLAS
Vrijeme objave: 03.07.24 @ 09:00
OGLAS

Auto Centar Boras doo, poslovnica Vitez, raspisuje natječaj za radno mjesto Prodajni savjetnik / Flotni prodavatelj (m/ž).

OGLAS

Opis posla:
– Pronalazak potencijalnih kupaca, ostvarivanje novih kontakata i održavanje postojećih kontakata s kupcima, te prodaja novih vozila
– Dnevni kontakti potencijalnih kupaca i ažurno vođenje evidencije o izvršenim kontaktima i dalje planiranim aktivnostima§ Administrativni poslovi u prodaji vozila
– Odgovornost za ostvarivanje planiranih prodajnih rezultata, za isporuku vozila i razinu usluge prodaje vozila svakom pojedinom kupcu
– Provođenje poslovnih standarda, smjernica i uputa poslodavca u prodaji novih vozila

Uvjeti:
– Radno iskustvo na ovom ili sličnom poslu
– Znanje engleskog jezika u govoru i pismu§ Usmjerenost na rezultat
– Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
– Poznavanje rada MS Office alata , Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
-Vozačka dozvola B kategorije
– Odgovornost u izvršenju zadataka, naglasak na točnost i pouzdanost
– Sklonost timskom radu, organiziranost i preciznost u radu

OGLAS

Natječaj je otvoren do 15.07.2024.
Lokacija: Vitez (Rad iz firme)
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 28.06.2024.
Prijave slati na adresu: info@acboras.ba

OGLAS
OGLAS
OGLAS
Oglasi
LM