Nakon tri godine uspješne provedbe, Matica hrvatska Vitez i dalje nastavlja s popularnim projektom Škole crtanja i slikanja, namijenjenim svim generacijama. Drugi ciklus ovog programa održavat će se u Gradskoj galeriji Vitez (Centru za mlade), a vodit će ga profesorica likovne umjetnosti Ema Livančić.
Polaznicima su osigurani besplatno sudjelovanje i sav potreban materijal, a svi zainteresirani mogu se prijaviti putem kontakt broja +38763/893-361 ili e-maila [email protected]. Prijave su otvorene do petak, 15. ožujka, do 15:00
Matica hrvatska Vitez kroz godine je snažno učvrstila svoju poziciju u promociji likovne umjetnosti, ne samo kroz Školu crtanja i slikanja, već i kao suorganizator jedne od najvećih likovnih kolonija u regiji – međunarodne kolonije koja je u Vitezu održana po 14. put. Ova značajna manifestacija realizira se u suradnji s obitelji Kafadar te tvrtkama CM i Ovnak.
Pozivamo sve ljubitelje umjetnosti da se pridruže i postanu dio ovog inspirativnog kreativnog putovanja, navode iz Matice hrvatske Vitez.