Prijem tima RoseBrandis nakon povratka u Bosnu i Hercegovinu

// U timu Vitežanka

Danas, 19. prosinca, tim Mješovite srednje škole „Travnik“ RoseBrandis, koji je osvoji prvo mjesto na međunarodnom natjecanju „Off the Beaten Track“, bio je na prijemu kod ravnatelja škole, Adnana Grabusa, a koji ih je dočekao i čestitao na osvojenom rezultatu. U timu je i Vitežanka Nejra Rebihić.

Nakon toga, imale su prijem u Turističkoj zajednici općine Travnik, gdje ih je dočekao ravnatelj Samer Dolovac, a s kojim su se kasnije uputile u Ured načelnika Općine Travnik Kenana Dautovića, koji im je čestitao na izvanrednom uspjehu i uručio prigodne poklone, torbu sa suvenirima koji predstavljaju ovu općinu.