Učenici OŠ “Bila” danas su obilježili Dan sigurnog interneta snimajući zanimljiv video uradak kojim se poziva na prijavljivanje neprimjerenog govora i ponašanja na društvenim mrežama i internetu.
U Osnovnoj školi Bila obilježen Dan sigurnog interneta
Magazin
Najnovije
Najčitanije
- 46min

Krivotvorio liječnička uvjerenja, Tužiteljstvo Travnik podignulo optužnicu
prije 47 minutadjelatnik doma zdravlja
- 1h

Središnjom Bosnom prošli misionari Crkve u Hrvata, bili i u Vitezu
prije 1 satdočekao fra Zoran Livančić
- 1h

- 1h

Galić ocijenio da Komšić nije pokazao poštovanje prema hrvatskim braniteljima
prije 2 sataZamjenik ministra obrane bih
- 1h

- 2h

- 2h

53810Nema više mirovine sa 63, radi se do 70. godine: Donosimo detalje njemačke reforme koja pogađa i bh. građane
Radni vijek će se produljivati
prije 3 dana
26770Kava 1 do 2,5 eura, ćevapi 5 do 8, a smještaj se može naći već od 35 eura
MALO VIŠE NEGO PROŠLE GODINE
prije 7 dana
9971VItez: Maturanti iz 1979. ponovno zajedno, pristigla i kolegica iz Sjedinjenih Američkih Država
obljetnica
prije 4 dana
6371Univerzitet u Sarajevu promovirao 61 doktora znanosti, među njima i Vitežanku
Ivona alilović
prije 6 dana
4724Završen glavni projekt dijela brze ceste kroz Srednju Bosnu: Ovo su detalji trase, veliki broj mostova, tri tunela…
nević polje-turbe
prije 2 dana
4630Slovenija i Austrija pod snažnim nevremenom s tučom i grmljavinom
Najviši stupanj opasnosti
prije 4 dana
4580Otvoren salon za masažu „Fizio Nela“ u Vitezu
opuštanje, prevencija tegoba i podrška procesu rehabilitacije
prije 3 dana


