VITEZ/ LIJEPA GESTA IZ DOMINA: Domy blagdanska priča…za radosna dječja lica!

Viteško poduzeće Domino diskont d.o.o. pred nastupajuće blagdane pripremilo je lijep način kako djeci uljepšati ove radosne dane koji su pred nama.

“Draga djeco, želimo vam uljepšati blagdanske dane i zato smo pozvali Djeda Mraza da vas obraduje i ispuni vaše želje. Ove godine Djed Mraz skuplja vaša pisma i nagrađuje najljepša! U našem diskontu u Vitezu Djed je ostavio posebno poštansko sanduče za vaša pisma kojima se posebno raduje. Najljepša pisma Djed će darovati. Pisma prikupljamo do 20. prosinca, a darivanje najljepših bit će u našem centru dana 26. prosinca 2022. godine”, javljaju iz Domina.