Danas proslava sv. Leopolda Bogdana Mandića u Dubravici u Vitezu

// u 18:00

Danas, 12. svibnja, područna crkva u Dubravici kod Viteza svečano slavi svog zaštitnika, sv. Leopolda Bogdana Mandića. Središnje misno slavlje održat će se u 18 sati.

Nakon mise, mještani pozivaju sve prisutne na zajedničko druženje i malu zakusku ispred crkve. Ova proslava tradicionalno okuplja vjernike iz cijele župe i šire, a predstavlja prigodu za molitvu i slavlje u čast sveca poznatog po poniznosti, strpljenju i ispovjedničkom poslanju.