Druga nedjelja adventa u MZ Krčevine protekla je u ozračju radosti i predbožićne topline. Mještani su se okupili na prigodnom druženju, a najviše su se veselili najmlađi, koje je svojim dolaskom obradovao sveti Nikola, donoseći poklone i mnogo osmijeha.
Uz ugodnu atmosferu i lijepo druženje, Krčevine su još jednom pokazale snagu svoje zajednice i važnost njegovanja tradicije tijekom adventskog vremena.
Velike zahvale upućene su omladini i veteranima, koji su svojim trudom i odličnom organizacijom omogućili da sve protekne besprijekorno.
Hvala svima koji su svojim dolaskom uveličali ovaj lijepi događaj i zajedno obilježili drugo adventsko nedjeljno druženje, poručuju iz Krčevina.


