Na Kalvariji je započeo Arhiđakonski Put križa mladih Vrhbosanske nadpiskupije za tri dekanata: Bugojanski, Travnički i Žepački dekanat.
Okupljanje sudionika predviđeno je od 9:30 sati, nakon čega je u 10 sati započela pobožnost Puta križa. Nakon toga bit će mogućnost za svetu ispovijed, dok je sveta misa planirana u 12 sati.
Iz župe Svetog Juraja u Vitezu obavijestili su kako su svi krizmanici obvezni sudjelovati u ovom susretu, dok je za članove Frame ovo ujedno i molitveni susret.
Očekuje se dolazak velikog broja mladih iz navedenih dekanata koji će kroz zajedničku molitvu i pobožnost Puta križa sudjelovati u pripravi za nadolazeće uskrsne blagdane.


