Dio Dubravice bez električne energije: U tijeku radovi na sanaciji kvara

// Nestanak faze

Dio naselja Dubravica ostao je bez električne energije nakon što je sinoć došlo do nestanka jedne faze na elektroenergetskoj mreži.

Ekipe nadležne elektrodistribucije nalaze se na terenu i intenzivno rade na otklanjanju kvara. Prema dostupnim informacijama, sanacija je u završnoj fazi te se uskoro očekuje normalizacija opskrbe električnom energijom.

Građanima se zahvaljuju na strpljenju i razumijevanju do potpunog otklanjanja problema.

Oznake: