Zbog prometne nesreće koja se dogodila u mjestu Šije na magistralnoj cesti M-17 (Maglaj – Doboj), promet se trenutno odvija otežano, javlja BIHAMK.
Prema informacijama iz MUP-a Zeničko-dobojskog kantona, vozila se preusmjeravaju na parking prostor kod benzinske pumpe “Belamionix”, gdje se odvija privremeni prometni tok.
Na mjestu nesreće stvorile su se duge kolone vozila u oba smjera, a policija je na terenu i obavlja očevid. Vozačima se savjetuje oprez i strpljenje do normalizacije prometa.



