OGLAS
Vrijeme objave: 17.02.25 @ 08:42
OGLAS

Tokom proteklog vikenda na području Srednjobosanskog kantona prijavljeno je jedno kazneno krivično djelo.

OGLAS

Evidentirano je 14 slučajeva narušavanja javnog reda i mira. Evidentirane su 22 prometne nezgode u kojima je jedna osoba zadobila lakše tjelesne povrede.

Zbog različitih prekršaja iz oblasti prometa uručen je ukupno 591 prekršajni nalog, od kojih su 124 naloga uručena zbog prekršaja prekoračenja dozvoljene brzine, koji su evidentirani mobilnim i fiksnim radarima.

OGLAS

Iz prometa je zbog upravljanja vozilom pod utjecajem alkohola ili bez položenog vozačkog ispita isključeno 35 vozača, od kojih je 5 vozača zadržano u policijskim stanicama do otriježnjenja zbog prisustva alkohola u organizmu preko 1,5 promila.

OGLAS
blaz750x200
OGLAS
OGLAS
Oglasi
LM