Nakon požara trafostanice u Dubravici: Radi se na otklanjanju kvara

// Bez struje

Vatrogasci Dobrovoljnog vatrogasnog društva Stari Vitez intervenirali su sinoć u 18:55 sati zbog požara na trafostanici snage 160 kW u Dubravici.

Brzom i učinkovitom reakcijom vatrogasaca požar je ugašen vatrogasnim aparatima za početno gašenje, čime je spriječeno njegovo daljnje širenje i veća materijalna šteta.

Na intervenciji su sudjelovala dva vatrogasca s navalnim vatrogasnim vozilom, a situacija je vrlo brzo stavljena pod kontrolu te je područje osigurano.

Važno je istaknuti da su nadležne elektro ekipe već danas na terenu te aktivno i intenzivno rade na otklanjanju kvara, kako bi se u što kraćem roku normalizirala opskrba i stanje na terenu. Rješenje se očekuje tijekom dana.