Na magistralnoj cesti M-17 kod Žepča jutros se dogodila prometna nesreća u kojoj su sudjelovala dva putnička motorna vozila i jedno teretno motorno vozilo.
Prema informacijama iz Operativnog centra Ministarstva unutarnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona nema povrijeđenih osoba, a promet se odvija jednom trakom naizmjenično.
U tijeku je uviđaj kojeg obavljaju pripadnici Policijske stanice Žepče, a uskoro bi trebalo doći do normalizacije odvijanja prometa u oba smjera.


