Iz JKP „Vitkom“ d.o.o. Vitez obavještavaju građane kako u petak, 1. svibnja 2026. godine, zbog obilježavanja Praznika rada neće biti organiziranog odvoza otpada.
Kako navode iz ovog javnog komunalnog poduzeća, redovan odvoz otpada nastavit će se prema ustaljenom rasporedu od ponedjeljka, 4. svibnja 2026. godine.
Iz „Vitkoma“ mole građane za razumijevanje te da svoje obveze odlaganja otpada prilagode navedenoj izmjeni rasporeda.


