VITKOM: Počela sezona košenja javnih zelenih površina

// komunalno poduzeće

Iz Javnog komunalnog poduzeća Vitkom d.o.o. Vitez informiraju javnost kako je počela sezona košenja javnih zelenih površina. Tim povodom, oglasili su se putem službene internetske stranice.

“S toplijim vremenom i početkom proljeća vegetacija se počela buditi, pa je tako počela i sezona košenja trave. Zaposlenici JKP “Vitkom” d.o.o. Vitez počeli su sezonu košenja javnih zelenih površina. Lokacije košenja utvrđene su planom i programom održavanja, a zelene javne površine podijeljene su u nekoliko prioriteta”, priopćili su.