Vrijeme objave: 06.07.25 @ 09:45

Sinoć je održano veliko finale Zvezda Granda u kojem je pobjedu odnio Nikola Stanišić (25) iz Sjeverne Makedonije.

Pobjedničku statuu uručila je Suzana Jovanović, udovica i životna suputnica Saše Popovića, a ove godine uvedena je i posebna nagrada- plaketa sa imenom Saše Popovića u znak sjećanja na lik i djelo čoveka koji je stvorio najveću glazbenu imperiju na Balkanu i osnovao „Zvezde Granda“.-Nije kraj, kao što Sale nije ni otšao. Mislim da se njegov duh večeras osjeća ovdje. Za mene i moju porodukciju je ovo kako emotivno. Ovo specijalno priznanje želim da uručim nekom tko to zaista zaslužuje- rekla je Suzana.

Pored priznanja i statue, je nagrađen i automobilom marke Fiat kao i kompletnim marketingom koji će mu pomoći u daljoj karijeri.-Zahvaljujuem se mojoj Makedoniji i mojoj mentorici – rekao je pobednik osamnaeste sezone „Zvezda Granda“.

Ni ostali finalisti nisu ostali praznih ruku- svi su dobili posebna priznanja sa imenom Saše Popovića kao trajnim podsjetnikom na njihovo sudjelovanje u velikom finalu.

blaz750x200
Oglasi
LM