Busovača se i ove godine priprema za jedno od najposjećenijih i najveselijih ljetnih događanja – Ribarsku noć, koja će se održati u srijedu, 6. kolovoza 2025. godine, s početkom u 20:00 sati na Gradskom trgu.
Organizator ovog već tradicionalnog događaja je Udruga sportskih ribolovaca Busovača, koja i ovoga puta priprema večer ispunjenu glazbom, druženjem i pozitivnom atmosferom – uz besplatan ulaz za sve posjetitelje.
Glazbeni program donosi pravu rock poslasticu! Na pozornici će nastupiti energični bendovi ADHD i Deminutiv, a publika će imati priliku uživati i u hitovima kultnih izvođača poput Queena, AC/DC-a, Led Zeppelina, Deep Purplea, Crvene jabuke, Yu Grupe, kao i domaćih legendi poput Atomskog skloništa.