Zajec primio Dinamovce iz Novog Travnika, učlanjeno 138 osoba u hrvatskog prvaka

// nakon slavlja

Dan nakon velike pobjede nad ekipom Qarabagom od 3:0 GNK Dinamo bogatiji je za 138 članova iz Novog Travnika, piše centralna.ba.

Ekipu iz Novog Travnika primio je Velimir Zajec, predsjednik Kluba iz Maksimira, a izaslanstvo iz Novog Travnika bilo je u sastavu povjerenik Nikolom Dujmušićem Čibom, Zdravkom Božićem, te župnikom don Antom Ledićem.