Romi iz Viteza uskoro u novim kućama (VIDEO)

Udruga Zuralipe iz Vitez dobila je donaciju koja se tiče stambenog zbrinjavanja romske populacije u Vitezu. Zahvaljujući ovome projektu počela je adaptacija nekoliko postojećih kuća te gradnja dvije nove. Opširnije u video prilogu:

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=mCRpOPPPqqI&feature=share
Oznake: