ZA SVAKU POHVALU: Još jedno poduzeće iz Viteza djelatnicima isplatilo jednokratnu pomoć uslijed rasta cijena

Kako doznaje portal Viteški.ba od izvora bliskog poduzeću Ecos d.o.o. Vitez, ovo je poduzeće svim zaposlenicima tijekom ovoga tjedna isplatilo, a po preporuci Vlade Federacije BiH, jednokratnu novčanu pomoć i to u cjelokupnom iznosu od 1.080,00 KM. Inače, ova viteška tvrtka broji preko 120 zaposlenih i uistinu je potez menadžmenta da isplate novčanu pomoć svojim djelatnicima vrijedan spomena i za svaku pohvalu. Nedavno smo informirali javnost da je i tvrtka Ferro-Pack d.o.o. Vitez svojim djelatnicima isplatila jednokratnu financijsku pomoć.

U međuvremenu je u našu redakciju prispjela i informacija da je i poduzeće Einhell BH sa sjedištem u Vitezu također djelatnicima uplatilo financijsku pomoć zbog inflacije, odnosto enormnog rasta cijena roba i usluga. Javna poduzeća BH Pošta, BH Telecom, Elektroprivreda BiH, JP Ceste Federacije BiHte još neka poduzeća u vlasništvu Federacije BiH također su isplatila cjelokupan iznos od 1.080 KM svojim zaposlenicima.