OGLAS
Vrijeme objave: 10.04.22 @ 11:47

Jučer su igrani susreti 21. kola Druge federalne nogometne lige u skupini Zapad, a nogometaši viteških drugoligaša upisali su svega jedan bod u dva susreta.

OGLAS

Naime, nogometaši NK Vitez su na domaćem terenu, po hladnom vremenu i teškim uvjetima za igru igrali neodlučeno protiv Rudara iz Kamengrada (naselje kod Sanskog Mosta), a u dva navrata gosti su imali vodstvo. Susret je na koncu okončan rezultatom 2:2, na poluvremenu bilo je 1:1. Iako je Rudar drugoplasirani sastav koji u 15 utakmica ne zna za poraz, ljubitelji nogometa u Vitezu zasigurno očekuju kvalitetnije rezultate i bolji plasman viteškog kluba, bivšeg člana Premijer lige BiH.

Oglas

Sastav FK Vitez neočekivano je poražen u Velikoj Kladuši kod domaćeg Krajišnika, koji je uoči ovoga susreta bio pretposljednji na prvenstvenom poretku, a zgoditak za slavlje domaći su postigli u 87. minutu susreta. Konačni rezultat glasio je 2:1, a za FK Vitez pogodio je Zukan.