Proteklog vikenda u Osijeku je održan 15. Karate i Parakarate Kup Osijeka, jedan od najposjećenijih regionalnih turnira, na kojem je sudjelovalo oko 500 natjecatelja iz tri države.
Među njima su bile i tri natjecateljice Karate kluba Vitez – Lara Jurčević, Ena Rajković i Erika Grabovac – koje su ostvarile izuzetan rezultat.
Ekipno su u kategoriji kate kadetkinje/juniorke osvojile srebrnu medalju i drugo mjesto, čime su još jednom potvrdile kvalitetu i kontinuitet svojih nastupa.
Uz ekipni uspjeh, Lara Jurčević dodatno je zasjala osvojivši brončanu medalju u pojedinačnoj kategoriji kate juniorke.
Ovo natjecanje ujedno je bilo i bodovno za Europsko prvenstvo na Cipru, koje će se održati u veljači iduće godine, što ovim rezultatima daje dodatnu važnost.
Natjecateljice su na natjecanju pratili i vodili treneri Tihomir Grgić i Željko Topalović, koji su izrazili zadovoljstvo prikazanim nastupima i trudom svojih sportašica.
Zahvaljujemo se roditeljima djece na nesebičnoj potpori te načelniku Općine Vitez, Borisu Marjanoviću, na kontinuiranoj podršci klubu i mladim sportašima, poručuju iz kluba.




