Nakon što je Viteški.ba prenio današnji uspjeh članice Karate kluba Vitez Ene Rajković i plasmanu na Svjetsko karate prvenstvo, iz kluba su priopćili novi uspjeh u svojim redovima.
Naime, Lara Jurčević ostvarila je zapažen uspjeh na Prvenstvu Hrvatske osvojivši tri medalje u različitim kategorijama.
U kategoriji kate juniorke osvojila je brončanu medalju, dok je u kategoriji kate U21 stigla do srebra.
Posebno vrijedan rezultat ostvarila je i u ekipnom nastupu, gdje je zajedno s Bellom Mikulić, Teom Brinc i Erikom Grabovac u kategoriji kate ekipno U21 osvojila srebrnu medalju.
Ovim rezultatima Lara je još jednom potvrdila svoju kvalitetu i kontinuitet odličnih nastupa na nacionalnoj razini.


