Vrijeme objave: 05.09.23 @ 07:56

U nedjelju 3.0.2023. godine u Bijeljini je održan međunarodni karate turnir “17. Bijeljina open 2023. i noć šampiona” na kojem se natjecalo 672 borca iz 11 zemalja.

Mladost je nastupio sa četiri natjecatelja koji su osvojili dvije zlatne i jednu bronačanu medalju.

Zlatne medalje su osvojili Ismail Đidić u kategoriji borbe kadeti -57kg i Hamza Adilović u kategoriji borbe dječaci 10 god-30kg, dok je brončanu medalju osvojio Vedad Đidić u kategoriji borbe kadeti -52kg.  Dominika Maleš u kategoriji borbe kadetkinje -61kg je nakon dominantne pobjede 8:1 nažalost u drugom meču zaustavljena.

Šef stručnog štaba karate kluba “Mladost“ Vitez, Aldin Adilović,  zadovoljan je postignutim rezultatima na turniru, upućuje čestitke svima  koji su nastupali, a svim članovima kluba želi uspješnu novu sezonu. Naglasio je i da je  ovaj turnir ujedno  bio i jedna od priprema pred nastupajuće Državno prvenstvo za kadete, juniore i U21 seniore koje se sredinom mjeseca održava u Bugojnu.