Vrijeme objave: 21.05.23 @ 19:23

Danas je u naseljenom mjestu Rijeka u Vitezu u okviru XVI kola županijskog prvenstva odigran nogometni derbi, nogometna poslastica između NK Rijeka Kolibrići i gostujuće predpionirske selekcije NK Romari.

U utakmici dva vrhunska protivnika koji je odlučivao o prvaku A grupe Županijskog prvenstva slavila je gostujuća selekcija rezultatom 0-2 (0-0).

Iako su mališani Kolibrića doživjeli drugi poraz u tekućoj sezoni prikazali su fantastičan nogomet i u potpunosti nadigrali renomiranog protivnika do 40 minute kada je nažalost zbog ozljede igru morao napustiti Filip Lovrenović koji je odigrao fantastičnu utakmicu, poručuju iz Kolibrića.

Od te 40 minute konce igre su preuzeli gosti koji su golovima u 50 i 60 minuti riješili pitanje pobjednika.
U svakom slučaju moramo čestitati svim našim mališanima na prikazanoj igri u današnjoj utakmici te i protivnicima čestitati na pobjedi, fair i korektnoj igri, dodaju iz NK Rijeka Kolibrići.