Vrijeme objave: 06.02.23 @ 15:36

Proteklog vikenda u Gradišci održan je Međunarodni karate turnir “1.NITEN KARATE KUP GRADIŠKA 2023” na kojemu je sudjelovalo oko 700 natjecatelja iz 3 države među kojima i sedam natjecatelja Karate kluba “Vitez” Vitez koji su osvojili osam medalja (4 zlatne, 2 srebrne i 2 brončane). Medalje su osvojili:

• David Vuk zlato u kategoriji kate dječaci 11 godina
  • Ivano Perić srebro u kategoriji kate dječaci 11 godina
  • Domagoj Jurčević broncu u kategoriji kate dječaci 11 godina
  • Domagoj Miličević srebro u kategoriji kate kadeti
  • Lara Jurčevič zlato u kategoriji kate kadetkinje
  • Ena Rajković broncu u kategoriji kate kadetkinje, dok je Erika Grabovac poražena u meču za broncu. Kata tim u sastavu Lara Jurčević, Ena Rajković i Erika Grabovac, osvojio je zlato u kategoriji kate ekipno kadetkinje-juniorke. Kata tim u sastavu David Vuk, Ivano Perić i Domagoj Jurčević, osvojio je  zlato u kategoriji kate ekipno dječaci 12-13 godina.

-Koristimo ovu priliku da se i ovaj put zahvalimo roditeljima natjecatelja na nesebičnoj potpori kao i sponzorima kluba, poduzećima “Maks” , “Fis” , “Friz Vir”, “Bossil” i “Best”, poručili su iz Karate kluba Vitez.