Vrijeme objave: 18.03.21 @ 09:09

Švicarski nogometni reprezentativac Josip Drmić porijeklom iz Viteza na posudbi je u HNK Rijeka do konca ove sezone.

U jučer odigranom susretu 16. kola 1. HNL između domaće ekipe Slaven Belupa i Rijeke koji je završen pobjedom gostujuće momčadi iz Rijeke rezultatom 1:3, značajan nastup imao je dvadesetosmogodišnji Drmić.

Slaven Belupo je poveo u 23. minuti pogotkom Glavčića. Vodstvo domaće momčadi trajalo je sve do 69. minute kada je sjajnim prodorom odlično pogodio raspoloženi Drmić i poravnao rezultat na 1:1.

Rijeka je do kraja susreta u potpunosti preokrenula rezultat golovima Menala i Galovića i ovom pobjedom rezultatom 1:3 odsjela na 4. mjesto ljestvice 1. HNL.

Sažetak utakmice i zgoditak Drmića (od 4.min videa) možete pogledati u nastavku:

SLAVEN BELUPO vs RIJEKA 1:3 (16.kolo, HT Prva liga 20/21) – YouTube