Vrijeme objave: 27.09.20 @ 12:54

Nakon što je nedavno osvojio prvo mjesto u Bodybuildingu i fitnessu u kategoriji do 180cm, Josip Filipović niže uspjehe i dalje. Ovoga puta osvojio je srebro, ali zlatnog sjaja na Mađunarodnom natjecanju ,,Yamamoto Jagodina Open 2020”, a vjerujemo kako će u budućnosti osvojiti još mnogo medalja.

Josip je inače, judo majstor, certificirani fitness instruktor (EQF Level 3, EREPS) i certificirani funkcionalni trener (CFT1). Svoje znanje o vježbanju i prehrani redovito nadopunjuje na seminarima i edukacijama, a trenutno radi kao instruktor fitnessa i vodi funkcionalne treninge u fitness centru ,,Plavi mačak”, te se brine o izgledu mnogih osoba koje vode računa o svom izgledu i zdravlju, jer fizička aktivnost je jako važna za psiho-fizičko zdravlje svakog čovjeka.

Redakcija portala Viteški.ba čestita Josipu i s nestrpljenjem očekujemo novu medalju.