Vrijeme objave: 16.05.21 @ 19:58

U susretu 35. kola Prve HNL Rijeka je na gostovanju pobijedila Varaždin sa 3:2 načinivši korak bliže prema plasmanu u Europu, dok je Varaždin sve bliže padu u niži rang natjecanja. Bila je to iznimno važna utakmica za oba sastava. Domaćinu su trebali bodovi kako bi se udaljili s dna ligaške ljestvice, dok je Rijeka trebala pobjedu kako bi ostala u igri za plasman u Europu.

Do 79. minute bilo je 2:1 za Rijeku. U 79. minuti Rijeka je zabila i treći gol nakon što je Drmić lijepo prošao po desno strani kaznenog prostora i pogodio suprotni kut za 3-1.

Tračak nade za Varaždin stigao je u 84. minuti. Sjajno je ubacio Postonjski iz slobodnog udarca, a najbolje se snašao Novoselec koji je u padu smanjio na 3-2.