Vrijeme objave: 08.11.21 @ 09:26

U nedjelju 7. studenog 2021. godine odigrani su i posljednji susreti 13. kola 1. lige FBiH.

Svoj meč, odnosno derbi susret, odigrale su i momčadi NK GOŠK Gabela i NK Bratstvo do ovog kola drugoplasirana i četvrtoplasirana momčad na ljestvici.

U odličnom susretu viđena su četiri pogotka, po dva u mrežama obje momčadi. U prvom poluvremenu viđen je jedan zgoditak gostujuće momčadi. Domaćini su u drugom poluvremenu krenuli napadačkom igrom što se i isplatilo te su pogocima Haračića i Šantića preokrenuli rezultat na 2:1.

Međutim, do kraja susreta domaćini nisu izdržali, Bratstvo je izjednačilo na 2:2 što je bio i konačan rezultat. Vrijedi napomenuti da su domaćini imali odličnih prilika, Josip Šantić je u jednoj od njih pogodio i vratnicu, ali uz nedostatak sreće tri boda nisu ostala u Gabeli.

Inače, za domaćine iz Gabele nastupili su i dvojica Vitežana, Mateo Ramljak i kapiten ove momčadi Josip Šantić koji je bio strijelac i ponajbolji igrač susreta.