viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 01.11.21 @ 21:54

Ovog ponedjeljka 1. listopada odigran je posljednji susret 15. kola Premijer lige BiH između domaćeg FK Željezničar i gosta HŠK Zrinjski iz Mostara.

Prvo poluvrijeme igralo se bez nekih većih prilika i završeno bez pogodaka. Međutim, u trećoj minuti nastavka momčad iz Mostara povela je zgoditkom Bašića.

OGLAS

U 57. minuti gosti vode 0:2, a gol sa bijele točke postiže najbolji strijelac Premijer lige s jedanaest postignutih pogodaka Nemanja Bilbija. Svoj drugi gol na večerašnjem susretu, a na asistenciju Vitežanina Ivana Jukića, postiže Bilbija u 89. minuti za konačan rezultat susreta 0:3.

OGLAS

Osim Vitežanina Ivana Jukića koji je odigrao nešto više od 10 minuta, za HŠK Zrinjski cijeli susret odigrao je bivši nogometaš NK Vitez Hrvoje Barišić.