Na održanoj Godišnjoj skupštini NK Široki Brijeg potvrđeno je rukovodstvo kluba za naredni četverogodišnji mandat.
Za predsjednika kluba ponovo je izabran gradonačelnik Širokog Brijega Ivo Pavković, dok će funkciju predsjednika Skupštine i dalje obavljati Dario Knezović.
U sastavu Nadzornog odbora, uz predsjednika Ivu Pavkovića, djelovat će i Predrag Čović, Josip Kraljević, Vjekoslav Lasić i Marin Pavlović.
– Klub nastavlja raditi na stabilnom sportskom i organizacijskom razvoju, a jedan od ključnih ciljeva ostaje kontinuirano natjecanje u WWIN ligi Bosne i Hercegovine, što je potvrđeno i ove sezone osvajanjem 5. mjesta na prvenstvenoj tabeli – navodi se u priopćenju.
Dodaju kako NK Široki Brijeg i u narednom periodu ostaje usmjeren na razvoj vlastitih mladih igrača, jačanje svih klupskih struktura te ostvarivanje što boljih rezultata u domaćim natjecanjima.
– Zahvaljujemo navijačima, sponzorima, članovima i svim prijateljima kluba na kontinuiranoj podršci, koja predstavlja važan temelj za ostvarenje naših sportskih ciljeva – stoji na kraju priopćenja.


