Nogometaši BiH posjetili Travnik i večerali u rodnoj kući Ive Andrića

Najbolji nogometaši Bosne i Hercegovine večeras su posjetili Travnik gdje su večerali u rodnoj kući nobelovca Ive Andrića, koja se nalazi u ovom gradu.

Večeri je pristustvovao i Edin Džeko, posljednji igrač koji se jučer pridružio u Trening kampu NSBiH jučer u Zenici.

Druženje je proteklo u sjajnoj atmosferi naših igrača pred kojima su zahtjevni izazovi.