//
Druga liga Federacije grupa zapad
Vrijeme objave: 28.09.24 @ 17:30

Danas je na stadionu Rijeka u Vitezu odigran susret 7. kola Druge lige Federacije BiH Grupa Zapad između Romarija i Rudara iz Han Bile.

Novinari portala Viteški.ba pratili su ovaj susret koji se igrao u teškim uvjetima s obzirom na jak pljusak koji ga je pratio većim dijelom. Romari je poveo u 30. minuti zgoditkom Kapetana sa bijele točke. Prvo je poluvrijeme okončano 1:0 u korist domaćina.

Na početku drugog poluvremena Romari preuzima potpunu kontrolu nad utakmicom i sjajnim zgoditkom mladog Petrušića u 50. minuti dolazi do prednosti 2:0. Nedugo zatim, u 60. minuti za 3:0 gol postiže Hrgić-Nikolić. Pridošlica u Romari, domaći igrač Toni Livančić u 70. minuti sa 20 metara kvalitetnim udarcem postiže novi zgoditak.

Do kraja susreta gosti su pokušali doći do pogotka, međutim bezuspješno. Susret je završen uvjerljivom pobjedom Romarija 4:0.

Nogometni klub Vitez gostovao je posljednjeplasiranoj ekipi NK Vitez Bužim te su opravdali ulogu favorita i došli do pobjede 0:4. FK Vitez je na Gradskom stadionu stigao do prve pobjede u ovoj sezoni. Rezultatom 5:2 ispratili su Krajinu iz Cazina. U nastavku pogledajte rezultate današnjih utakmica.

• NK Bajer 99-NK Novi Travnik 3-2
  • NK Sloga-NK Rudar 0-2
  • NK Vitez B-NK Vitez 0-4
  • FK Vitez-FK Krajina 5-2
  • NK Podgrmeč-NK Ključ 0-0
  • NK Romari-FK Rudar 4-0