Bratstvo i Posušje su remizirali na startu Prve lige FBiH, a nakon 90 minuta fudbala u Gračanici na semaforu je stajalo – 2:2.
Posušje je u ovaj meč ušlo kao favorit jer je sastavilo tim za najveće domete, a to je ekspresan povratak u Premijer ligu BiH, piše Meridiansport.
Sve je odlično počelo za izabranike Borislava Grbavca koji su poveli pogotkom Zvonimira Begića u 22. minuti, međutim domaći su se vratili pogotkom Nikole Leke u 37. minuti i tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.
Na startu drugog dijela je novo vodstvo gostima donio David Marković u 60. minuti, a konačan rezultat je postavio Goran Šujić u 74. minuti.
Inače, Vitežani će ove sezone posebno pratiti Posušje jer je trener ovoga kluba Borislav Grbavac dok je strijelac na jučerašnjoj utakmici David Marković nedavno pojačao klub prelaskom iz Romarija.


