OGLAS
OGLAS
Vrijeme objave: 13.04.24 @ 18:50

Danas je na Gradskom stadionu u Vitezu odigran susret 19. kola Druge lige Federacije BiH – Zapad između Nogometnog kluba Vitez i Sloge iz Bosanske Otoke.

Od samog početka utakmice Vitežani su krenuli napadački što se isplatilo već u 6. minuti kada Mujić dovodi domaćine do 1:0. Do poluvremena domaća momčad još dva puta trese mrežu Sloge. Golove postižu Grahovac u 25. minuti te Kolić u 39.

OGLAS

U drugom poluvremenu viđena su još dva zgoditka u golu gostiju iz Bosanske Otoke. Za 4:0 gol postiže Bavrka, a za konačnih 5:0 sa 11 metara precizan je bio Baltić.

OGLAS

FK Vitez gostovao je na stadionu Pirota protiv lidera na ljestvici Travnika. Travničani su sa dva gola ispratili Vitežane.

OGLAS

Sutra s početkom u 16:30 na Stadionu hrvatskih branitelja u Kiseljaku gostuje Nogometni klub Romari. Rezultate današnjih utakmica pogledajte u nastavku.

• NK Novi Travnik-NK Vitez B 3:0
  • NK Bajer 99-NK Podgrmeč 0:1
  • NK Vitez-NK Sloga 5:0
  • NK Travnik-FK Vitez 2:0
  • NK Rudar-NK Brnjaci 5:0