Večeras GNK Dinamo Zagreb igra jednu od najvažnijih utakmica sezone u UEFA Europa ligi protiv rumunjskog FCSB-a (Steaua București). Utakmica se igra na stadionu Maksimir u Zagrebu, s početkom u 21:00 sat, a prijenos je dostupan na programu Arena Sport kanala.
Ovo je susret od velike važnosti za zagrebački klub jer bi pobjeda donijela vrijedne bodove i značajno približila plasman u nokaut fazu natjecanja. Trener Dinama najavio je da momčad ulazi maksimalno motivirano, svjesna da je riječ o ključnom ogledu u skupini.
Viteški Klub navijača Dinama poziva sve navijače i simpatizere kluba na zajedničko gledanje utakmice u Vitezu. Okupljanje počinje oko 20:30 sati, a uz zajedničko praćenje utakmice bit će moguće i učlaniti se u GNK Dinamo Zagreb. Prema službenim brojkama, u 2026. godini klub broji već gotovo 30.000 članova.
„Očekuje nas važna europska večer. Pozivamo sve Dinamovce iz Viteza i okolice da dođu, podrže klub i pokažu gdje pripadamo“, poručuju iz viteškog Kluba navijača.
Dinamo će u večerašnjem susretu tražiti pobjedu kojom bi dodatno učvrstio poziciju u skupini i potvrdio da ostaje konkurentan u europskim okvirima.


