Vrijeme objave: 25.10.24 @ 23:25

Željezničar je sinoć svladao Radnik s 2:0 na svom terenu, postigavši oba gola u sudačkoj nadoknadi.

Iako su golovi pali iza 90. minute, bila je to vrlo sadržajna utakmica. Željezničar se pred svojim navijačima propisno ispromašivao, Teodorović je pogodio vratnicu, a poništen im je i pogodak. Ipak, u drugoj minuti sudačke nadoknade navijači su slavili pogodak. Stefan Josipović pokušao je vratiti loptu svojem vrataru, no prije vratara do nje je došao Aleksandar Boljević i pogodio za vodstvo Željezničara.

Samo par minuta prije Radnikov napadač Pantelić išao je prema vratima gostiju i pao je između dva igrača Željezničara, no sudac Ermin Sivac pokazao je da se igra nastavi. No, nakon što je Boljević zabio za 1:0, ubrzo je Sivac dosudio i jedanaesterac za domaće, nakon prekršaja nad Cvetanovskim. Jedanaesterac je izveo Boljević i postavio konačnih 2:0.