viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 17.10.20 @ 16:45

Nogometaši Viteza danas (subota, 17.10.) su na Gradskom stadionu u utakmici Druge nogometne lige Federacije BiH Zapad slavili pobjedu protiv sastava Kiseljaka.

Nakon prvih 45 minuta Vitez je vodio 1:0 pogotkom kojeg je u 25. minuti postigao Ibrahim Tirić. Na konačnih 2:0 u 65. minuti povisio je Luka Jozinović i time stavio točku na “i” utakmice u kojoj je NK Vitez bio vidljivo bolji ne dopustivši gostima puno prigoda.

OGLAS

Vitežani nakon sedam kola drže prvo mjesto sa 18 bodova, a drugi je Rudar iz Han Bile s 15 bodova i utakmicom manje. U narednom kolu NK Vitez gostuje upravo u Ham Biloj i ide po pobjedu kako bi proljeće dočekali suvereno na čelu ljestvice imajući u vidu kako je NK Vitez slobodan u posljednjem 9. kolu.