Vrijeme objave: 13.05.21 @ 15:20

U srijedu 12. svibnja 2021. godine odigran je susret 34. Kola 1. HNL između Slaven Belupa i Rijeke za koju nastupa Josip Drmić.

Susret se igrao na Gradskom stadionu u Koprivnici gdje su domaćini zabilježili i četvrti poraz za redom i zakomplicirali situaciju u borbi za opstanak u elitnom natjecanju hrvatskog nogometa.

Susret je završen pobjedom gosta iz Rijeke rezultatom 0:2, a momčad Rijeke u vodstvo je doveo Franko Andrijašević u 40. minuti susreta. Konačan rezultat pogotkom sa 11 metara postigao je Josip Drmić u 69. minuti.

Švicarskom reprezentativcu porijeklom iz Viteza Drmiću (28), bio je ovo već 5 zgoditak u posljednjih 8 susreta odigranim za momčad iz Rijeke.

Pogodak Drmića sa 11 metara možete pogledati u sažetku odigranog susreta na 3:50 :

Slaven Belupo-Rijeka 0:2, Video HNK Rijeka