Odigrano finale parova Wilson teniske lige rekreativaca

Protekla tri mjeseca na terenima Sportsko rekreacijskog centra Romari u Vitezu odigrana je teniska “Wilson” liga rekreativaca, koja je okupila veliki  broj ljubitelja bijelog sporta.

Sinoć je u Romariju igrano finale u konkurenciji parova, a uvjerljivi pobjednici, kako prenosi Centralna su par Igor Martinović i Bernard Bodulović koji su savladali par Marko Vujica/Bojan Rajković rezultatom 2:0 u setovima.

Ovo je za par Bodulović/Martinović četvrta titula za redom.