Stolnoteniski klub CM iz Viteza ostvario je još jedan značajan rezultat u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, potvrdivši kontinuitet dobrih nastupa i ove sezone.
U susretu odigranom u Banja Luci, domaćin je pružio snažan otpor, a meč prepun preokreta trajao je čak tri sata. Ipak, ekipa iz Viteza pokazala je smirenost u ključnim trenucima i na kraju slavila tijesnu, ali zasluženu pobjedu rezultatom 4:3.
Ovim trijumfom STK CM dodatno je učvrstio svoju poziciju među četiri najbolje ekipe Premijer lige BiH, čime je nastavljen impresivan niz – već četvrtu sezonu zaredom klub završava među elitom bh. stolnog tenisa.Iz kluba ističu kako su ovakvi rezultati dokaz kontinuiranog rada, truda i stabilnosti, na što su izuzetno ponosni.
Do kraja sezone preostaje još zaostali susret u Zenici, koji neće utjecati na konačan poredak na tabeli, kao i završnica Kupa Bosne i Hercegovine, gdje se također očekuju dobri nastupi.
Iz STK CM zahvalili su se svima koji su ih podržavali tijekom sezone – članovima, prijateljima, generalnom sponzoru CM Cosmetic Market, Općini Vitez, kao i svim navijačima i simpatizerima kluba.


