Svjetska medalja ide u Vitez zahvaljujući stolnotenisačici Iman Mehić

// Stk vitez 1961

Veliki uspijeh za Iman Mehić, treće mjesto na World Table Tennis Contender.

Iman Mehić članica STK Vitez 1961 je na turniru svjetske serije WTT CONTENDERU predstavljala reprezentaciju BiH u kategorijama do 11 i do 13 godina. Danas je Iman u polufinalnoj borbi poražena rezultatom 3:2, iako se činilo da drži konce u svojim rukama, povela je 2:1 u setovima.

Nakon sudijske greške u četvrtom setu nije uspjela zadržati prednost i smirenost što je dovelo do negativnog rezultata. Ipak smo zadovoljni sa osvojenim 3. mjestom i igrom koju je pružila naša igračica i osvojenim bodovima na svjetskoj rang listi, medaljom svjetskog sjaja, a pogotovo stečenim iskustvom, koji je važan za njenu karijeru. Svjetska medalja ide u Vitez, poručili su iz kluba.